Taras Tary Povoroznyk Taras Tary Povoroznyk
Štěpán Picaso Krištof Štěpán Picaso Krištof
Michal Maikel Krištof Michal Maikel Krištof
Jan Pehy Pehl Jan Pehy Pehl
Dominik Domm Petr Dominik Domm Petr
Pavel Darks Petržela Pavel Darks Petržela
Tomáš Mike Pernica Tomáš Mike Pernica
Pavel Menti Chramosta Pavel Menti Chramosta
Luboš Lubo Ruta Luboš Primi Ruta
Michal Majk Němec Michal Majk Němec
Michal Havlajz Havlík Michal Havlajz Havlík
Agent nenalezen
Sledujte nás na: facebook youtube

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI?

vladimir_koldaev_skakejvpoho

+ Možnost využití služeb nejzkušenějších doktorů v ČR

 • V případě vážnějšího úrazu budeš mít možnost využít nadstandardní léčbu soukromých chirurgů, kteří Ti zajistí kratší dobu hojení a kvalitní rehabilitace. S námi na to budeš mít a rychle se vrátíš zpět do formy.

+ Nejvyšší odškodné v případě úrazu

 • Poradíme Ti, jak správně vyplnit formulář pro pojišťovnu tak, abys ze své pojistky dostal maximum. Lidé, kteří nemají svého agenta, vyplňují formuláře pro pojišťovnu špatně, protože nejsou informovaní o pojistných podmínkách a nevyznají se v nich.

+ Žádné přirážky za parkour

 • Ze zkušeností víme, že pojišťovací agenti rádi dávají na parkour nesmyslné přirážky. Smlouva je nesmyslně předražená a výsledné krytí je minimální nebo často žádné. U nás přirážky za sport nejsou, platíte jen za to, co skutečně funguje.

+ Kryje zranění i v běžném životě

 • Smlouva od Skákej v poho.cz Ti vždy kryje úraz nejen z parkouru, ale i z běžného života. Patří sem každodenní situace jako např. řízení vozidla, zaměstnání nebo volnočasové aktivity.

+ Celosvětová platnost pojištění

 • Ať už se stane úraz doma, nebo v zahraničí - máš jistotu, že obdržíš pojistné plnění. Stačí předložit lékařskou dokumentaci ze zahraničí svému agentovi a o zbytek se už postaráme my. Lyžování v Alpách, dovolená u moře nebo pracovní cesty pro nás nejsou překážkou.

+ Projekt na míru maximálně přizpůsobený klientovi

 • Každý člověk má jiné potřeby a očekávání, a proto víme, že nastavení smlouvy přesně na míru je pro naše klienty velmi důležité. Můžeš od nás tedy očekávat individuální přístup.

+ Pojistné události řešíme za tebe

 • Ušetříme Ti čas. Pomůžeme v komunikaci s pojišťovnou a zajistíme hladký průběh výplaty pojistného. Následně, z pohodlí tvého domova, obdržíš peníze na účet, nebo složenkou.

+ Kryjeme i ty nejmenší

 • Děti mají zvýhodněné podmínky. Při vstupním věku do 17 let bude smlouva o 40-70% levnější než totožná smlouva pro dospělého. U mladých sportovců se nezkoumá úroveň provozovaného sportu a povolání pojištěného až do věku 26 let.

+ Nejrychlejší plnění

 • Ve většině případech obdržíš peníze do 14 dnů ode dne doručení oznámení úrazu na pojišťovnu. U nejednoznačných zranění se může doba výplaty pojistného plnění prodloužit - maximálně však do 30 dní od doručení oznámení.

+ Lehká zranění, vysoké odškodné

 • Málokdo ví, že pojišťovny vyplácí i lehčí úrazy. Patří mezi ně bezesporu pohmožděniny, tržné rány a podvrtnutí. Za tento typ úrazu obdržíte odškodné v řádech několika tisíců korun.

+ Nejnižší ceny na trhu

 • Aktivně sledujeme dění a novinky na finančním trhu a díky tomu Ti zajistíme to nejvýhodnější krytí.


Plať jen za to, co skutečně funguje.