Taras Tary Povoroznyk Taras Tary Povoroznyk
Štěpán Picaso Krištof Štěpán Picaso Krištof
Michal Maikel Krištof Michal Maikel Krištof
Jan Pehy Pehl Jan Pehy Pehl
Dominik Domm Petr Dominik Domm Petr
Pavel Darks Petržela Pavel Darks Petržela
Tomáš Mike Pernica Tomáš Mike Pernica
Pavel Menti Chramosta Pavel Menti Chramosta
Luboš Lubo Ruta Luboš Primi Ruta
Michal Majk Němec Michal Majk Němec
Michal Havlajz Havlík Michal Havlajz Havlík
Agent nenalezen
Sledujte nás na: facebook youtube

O NÁS

tary_skakejvpoho

Parkour s sebou kromě potěšení a zábavy nese také, jako každý jiný sport, určitou míru rizika. Parkouristé se rizikům zranění vystavují téměř nepřetržitě, i přes dodržení bezpečnosti při tréninku.


Mezi nejčastější úrazy parkouristů patří pohmožděniny a podvrtnutí. Poměrně častým zraněním jsou také rozseknuté holeně a přetržené vazy. Kromě lehčích a středních zranění jsou evidovány také zlomeniny obratlů a rozdrcené zápěstí.


Na základě vlastních zkušeností jsme sestavili úrazové programy na míru pro parkour. V případě nečekané události Ti zaručíme vysoké odškodné, nadstandardní lékařskou péči a kompletní servis.


Myšlenka Skákej v poho.cz vznikla v září roku 2014 v hlavách předních českých parkouristů. V minulosti jsme měli problémy s úrazy a platili si úrazové pojištění, které bylo nefunkční. Za úrazy jsme od pojišťoven nedostávali peníze a mysleli si, že je parkour nepojistitelný.

Po analýze finančního trhu jsme porovnávali pojistné podmínky a výluky jednotlivých finančních domů. Výsledkem byl přehled, který nám pomohl vytvořit pevné základy tohoto projektu.

Našimi nejvýznamnějšími a nejstabilnějšími partnery jsou Kooperativa, Allianz, NN, Uniqa, Pojišťovna České spořitelny. Paramenty produktů našich partnerů přizpůsobujeme dle potřeb a požadavků našich klientů.

Podpis smlouvy je teprve začátkem spolupráce s Tebou. Uvědomujeme si důležitost kvalitního servisu, a proto u nás má prioritu číslo jedna. Garantem našeho projektu je Česká národní banka.

Přečti si v sekci Řekli o nás, jaké zkušenosti s námi mají sportovci, kteří již projekt Skákej v poho.cz využívají.


Naši nejvýznamější partnéři:
partnerske_pojistovny_skakejvpoho