Taras Tary Povoroznyk Taras Tary Povoroznyk
Štěpán Picaso Krištof Štěpán Picaso Krištof
Michal Maikel Krištof Michal Maikel Krištof
Jan Pehy Pehl Jan Pehy Pehl
Dominik Domm Petr Dominik Domm Petr
Pavel Darks Petržela Pavel Darks Petržela
Tomáš Mike Pernica Tomáš Mike Pernica
Pavel Menti Chramosta Pavel Menti Chramosta
Luboš Lubo Ruta Luboš Primi Ruta
Michal Majk Němec Michal Majk Němec
Michal Havlajz Havlík Michal Havlajz Havlík
Agent nenalezen
Sledujte nás na: facebook youtube

JEDEN Z MNOHA

Byl krásný slunný den, a tak jsem se rozhodl jít s kamarády na trénink.

Trénink jsem si užíval a učil se nové techniky. Všechno probíhalo v pořádku, dokud jsem na zlomek vteřiny neztratil koncentraci. Stačila chvilka nepozornosti při saltu bokem (side-flip) a uslyšel jsem silné křupnutí. Následovala obrovská bolest v koleni. Ihned jsme jeli do nemocnice na pohotovost, kde následovala řada vyšetření. Doktor mi oznámil, že mám přetržené křížové vazy a budu muset jít na operaci, která pro mě bude znamenat několikaměsíční pracovní neschopnost.

V té době jsem si řádně platil úrazové pojištění, které jsem uzavíral u známého. Předpokládal jsem, že za svůj úraz dostanu od pojišťovny odškodné, které mi

pehy_skakejvpoho

nahradí příjem ze zaměstnání.

Odeslal jsem tedy oznámení o úrazu a netrpělivě čekal na vyjádření pojišťovny. Odpověď, kterou jsem obdržel, mě šokovala.

Aby toho nebylo málo, tak se během operace vyskytly komplikace. Vzhledem k vážnosti úrazu jsem měl přes rok pracovní neschopnost a dostal výpověď z práce. Kromě toho jsem musel také podstoupit další operaci!

Teprve po této zkušenosti jsem si uvědomil, jak zásadní roli hraje zajištění příjmů pro pracujícího člověka.

„Když se člověku stane zranění a nemá pojištění, tak je to zlé. Ještě horší ale je, když si roky platíte pojistku, stane se vám úraz a vy nic nedostanete. Tenhle pocit bych nikomu nepřál.“ Jan Pehl

Po doléčení jsem svoji stávající smlouvu okamžitě zrušil. Byl jsem k pojištění nedůvěřivý, ale zároveň jsem věděl, že potřebuji kvalitně zajistit. Nevěděl jsem však kde a jak.

Na internetu jsem objevil projekt Skákej vpoho.cz. Na první pohled mě zaujaly výborné reference a ohlasy stávajících klientů. Mezi V.I.P. sportovci byli navíc lidé, které jsem znal. Zeptal jsem se na jejich doporučení a následně smlouvu se Skákej vpoho.cz uzavřel.

jan_pehl_skakejvpoho
traceur Pehy, 28 let