Taras Tary Povoroznyk Taras Tary Povoroznyk
Štěpán Picaso Krištof Štěpán Picaso Krištof
Michal Maikel Krištof Michal Maikel Krištof
Jan Pehy Pehl Jan Pehy Pehl
Dominik Domm Petr Dominik Domm Petr
Pavel Darks Petržela Pavel Darks Petržela
Tomáš Mike Pernica Tomáš Mike Pernica
Pavel Menti Chramosta Pavel Menti Chramosta
Luboš Lubo Ruta Luboš Primi Ruta
Michal Majk Němec Michal Majk Němec
Michal Havlajz Havlík Michal Havlajz Havlík
Agent nenalezen
Sledujte nás na: facebook youtube

AKCE

Nadcházející|Předešlé
ash_skakejvpoho

Skákej v poho.cz Ostrava Jam

Tým Skákej v poho.cz pořádá v Ostravské tělocvičně super akci. Máte se na co těšit Myšlenkou tohoto jamu je sblížit parkourovou komunitu v této oblasti, užít si skvělý den plný tréninku nových technik, triků a hlavně prevence zranění při parkouru a freerunu.

ash_skakejvpoho

Skákej v poho.cz Jam v Brně

Tým Skákej v poho.cz pořádá v Brněnské tělocvičně super akci. Máte se na co těšit Myšlenkou tohoto jamu je sblížit parkourovou komunitu v této oblasti, užít si skvělý den plný tréninku nových technik, triků a hlavně prevence zranění při parkouru a freerunu.

ash_skakejvpoho

Skákej v poho.cz Jam - Olomouc

Tým Skákej v poho.cz pořádá v Olomouci v tělocvičně na super akci. Máte se na co těšit Myšlenkou tohoto jamu je sblížit parkourovou komunitu v této oblasti, užít si skvělý den plný tréninku nových technik, triků a hlavně prevence zranění při parkouru a freerunu.

ash_skakejvpoho

Skákej v poho Jam - Praha

Tým Skákej v poho.cz pořádá v Praze v Gymnastické tělocvičně Workshop . Máte se na co těšit Myšlenkou tohoto jamu je sblížit parkourovou komunitu v této oblasti, užít si skvělý den plný tréninku nových technik, triků a hlavně prevence zranění při parkouru a freerunu.

ash_skakejvpoho

Skákej v poho GYM LIB Night

Tým Skákej v poho.cz pořádá v Liberci v Gymnastické tělocvičně 2 denní akci se spaním přimo v Gym LIbu. Na tuto událost si s sebou nezapomeňte vzít spacáky. V ceně je zajištěná strava na oba dva dny a pitný řežim. Na obědy zajištěná teplá strava ve zdejší restauraci.